Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Babadağ escort kızlarla aşk yaşayın

  • Liste: 18 Ağustos 2016 12:27

Açıklama

Aşkı aslında sürekli olarak birlikte olduğunuz kadınla yaşayabilirsiniz diye bir şey yoktur. Doğru bir iletişim ile bir çok farklı kadınla tek bir gece dahi olsa aşk yaşamak mümkün durumdadır. Örneğin ben, Sevim olarak bir çok erkeğe tek bir gece boyunca çok ciddi bir aşk süreci yaşatmaktayım.

Bu süreç, erkeğin de aslında bana karşı nasıl yaklaştığı ile alakalı. Erkek bana doğru ve gerçekten beni isteyen bir şekilde yaklaşırsa, ben de onu en özel şekilde mutlu edebiliyorum. Fakat bana paramı vereyim, o an hemen hızlı bir düzende ihtiyacımı cinsel açıdan gidereyim mantığıyla hareket ederse erkek, işte o andan sonra hiçbir duygu söz konusu olmayacaktır ki ben zaten böyle bir erkekle asla ilişkiye girmem. Her şeyden önce biraz iletişim kurmak, birbirimizi anlamak gerekir. Eğer birbirimizi anlamaz ve doğru bir şekilde iletişim kurmazsak, hiçbir şekilde tatmin olamayız. Buda bir çok sorunu bizim için gün yüzüne çıkarır. Örneğin uyumsuzluk yaşarız ve bir süre sonra erken boşalma gibi sorunlar doğar.

Oysa ki ben erken boşalma gibi sorunları görmeden sabaha kadar beraber olmak isterim beni tercih eden erkekle. Eğer beyler bu şekilde hareket edeceklerine inanıyor, benimle mükemmel bir akşam, mükemmel bir gece yaşamak istiyorsanız şimdi iletişime geçin. Tabii bazı kurallarım var ve bunları buluşma öncesi sizlere sunacağım, sizin içinde uygunsa hemen buluşabiliriz sorun yok.

İlan Referans ID: 17357b57f93280fd

Etiket Yok

1721 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar